Wyniki konkursu

Nadszedł czas na podsumowanie mojej pierwszej blogowej rozdawajki :)


Chęć udziału zgłosiło 17 osób. Niestety dwie z nich nie spełniły głównego zadania (wymyślenie nazwy dla stworzonej przeze mnie biżuterii). Pod uwagę wzięłam więc 15 zgłoszeń.


Wszystkie pomysły zostały spisane na kartce i ponumerowane. Specjalna komisja: Paula, Ania i Blondis (:*) otrzymała listę propozycji. Rozpoczęła się narada. Dziewczyny kreśliły, mazały, poprawiały, aż w końcu wyłoniły zwyciężczynię.


Dla przypomnienia zdjęcie nagrody :D


A teraz najważniejsze!Komplet biżuterii...oraz kilka drobiazgów...wygrywa...no dobra, nie będę was dłużej trzymać w napięciu :D
"Witam :) trzeba zareklamować Twoje rozdanie... Zrobiłam to już u siebie. Tak Ci powiem, że obchodzimy urodziny tego samego dnia - spóźnione ale szczere życzenia...

Moje propozycje nazwy to: W SERCU MAJ - skąd takie skojarzenie? ano ułożyłaś bransoletkę w kształcie serca a zieleń taka soczysta zawsze tylko w maju :)
Natomiast gdy bransoletka nie będzie już tak ułożona to pasującą nazwą będzie ZIELONO MI

Nie są to nazwy zabawne, a poważne, bo i biżuteria została zaprezentowana w taki sposób, bardzo pięknie i profesjonalnie - gratuluję banerka :)
Pozdrawiam/violka"Gratuluję zwyciężczyni i proszę o kontakt na mejla, a reszcie dziewczyn dziękuję za udział w moim konkursie!
To z pewnością nie jest ostatnia rozdawajka, więc zachęcam do zaglądania od czasu do czasu :)

3 komentarze:

  1. Hura! Ale niespodzianka :) Dziękuję Szanownej Komisji, że wybrały mój pomysł. A dla Ciebie, wielgachne buziole za ten konkurs :) Idę pisać maila. Pozdrowionka

    OdpowiedzUsuń
  2. Dagmarko, i tu ślicznie dziękuję za biżuterię - jest naprawdę słodka :)

    OdpowiedzUsuń